Veikals, Kategorijas,

EDGEV Metālkeramikas Karbīda Ieliktņiem TNGG160402/04R/L F MX2020 CNC Virpas, Virpošanas Instrumenti Aizstāt TNGG160402/04-S TN60

Jauns

€21.73

Produktu Informācija: 01.Firmas Nosaukums: EDGEV 02.Apraksts:Indeksējamo Metālkeramikas Ievieto 03. ISO Specifikācija: TNGG160402/04R-F MX2020(Lai substitue TNGG160402/04-S TN60) TNGG160402/04L-F MX2020(Lai substitue TNGG160402/04-S TN60) 04. ANSI Specifikācija: TNGG3305/1R-F MX2020 TNGG3305/1L-F MX2020 05.Instrumenti Materiāls: Metālkeramikas Ievieto 06.Mikroshēmu Breaker:F 07.Pakāpe:MX2020 08.Krāsa: Balta 09. Piemērošanas Diapazons :Apdares 10. Piemērots Detaļu :Izmantojot kapu gultņu tērauda, oglekļa tērauda, sakausējumu tērauda, instrumentu tērauda ar cietību līdz HRC45 11.Izcelsmes vieta: Ķīna 12.Mini Pasūtīt: 10 Gabali/Kaste 13.Net Svars: 50g/14. Ailē.Iepakojuma Svars: 70g 15.Iepakojums: 10 Gabali, Iepakoti Vienā Plastmasas Kaste /partija, 16.Piegādes Laiks:20 dienas 17.Pieejamo Instrumentu Turētāji:MTJNR DTLNR PTJNR *** Lūdzu Uzmanību: Vienības cena ir 10 gabali, cenas, lūdzu, Lūdzu, iepriekš; ***

*Metālkeramikas Pakāpes Ievads

EDGEV Ti(C,N) metālkeramikas ir jauns un potenciāls materiālu, kas ne tikai ir neatlaidība, augsta siltumvadītspēja un labu siltuma stabilitāte materiāli, bet arī ir augsta cietība, augstu sarkana cietība un izturība pret koroziju no keramikas.Unikālo fizikālās un ķīmiskās īpašības metālkeramikas darīt, ja daudzsološa īpašu griešanas rīku, valkāt daļas un izturība pret koroziju daļas.

*Priekšrocības Ievads ●Augstas kvalitātes virsmas detaļu apdares un daļēji apdares. ●Augstas oksidēšanās izturība, augsta sarkana cietība un augsta griešanas ātrums sausā griešana. ●Augsta ķīmiskā stabilitāte, Nav apbūvēta malas. ●Zema blīvuma, zemas izmaksas, viegla ekspluatācija.

Produkti, Kas Parāda

Kā lieliska kompozītu instrumentu piegādātājs Ķīnā, EDGEV ir veltījusi ļoti nepārtrauktas attīstības valsts sektora, kā arī pasaules labklājību.

Edgev Hardmetal Rīki(Dalian) Co., Ltd.ir salikts griešanas instrumentu piegādātājs, kurš darbojas projektēšanas, izstrādes, ražošanas, mārketinga un tehnisko pakalpojumu produktiem.

Tikmēr, tā aptver ļoti dažādi griešanas rīki un slīpēšanas rīki, ātrgaitas tērauda izstrādājumi, cementēts volframa karbīds rīki, keramikas, PCBN, APS un dimants; turklāt tas ir arī atbildīgs par importa un eksporta, pēc-pārdošanas servisa, tehnisko transportu, kā arī konsultatīvo pakalpojumu, kas ietver daudzas dažādas high-end jomās, piemēram, aviācijas, automobiļu apstrādes rūpniecībā un kuģu būve, vēja enerģijas ražošanas un mehāniskās daļas apstrādei.Edgev šobrīd pieliek lielas pūles, lai nepārtraukti attīstīt un uzlabot savu self-sistēmas un tīkla.

Reformu un atvērt Ķīnā ir piesaistījusi pasaules uzmanību un guva ievērojamus sasniegumus kopš 21. gadsimtā.Tomēr, izstrādāt vienu valsts industrializāciju un informācija nevar tikt atdalītas no mehāniskās ražošana.

Edgev Hardmetal Rīki piegādes lielisku produktu, lai pirmajā klasē, ražotājiem no mašīnu, griešanas rīki, kas nodrošina lietotājus ar vienas pieturas un visu ap risinājumus mājsaimniecības rīki un ērtu un efektīvu izplatīšanas pakalpojumu.Produkti aptver plašu mehāniskās apstrādes rūpniecības nozarēs, piemēram, virpošanas, frēzēšanas, urbšanas un slīpēšanas mašīnas.

Nākotnē, Edgev Hardmetal Instrumenti tiks veltīta, lai izveidotu vairāk vērtības un pakalpojumu lietotājiem, kas, savukārt, tā būs lieliski pūlēties, lai sniegtu vairāk praktiska, lētu un drošu produktu globālās klientiem; Edgev, sniegs pasaules slavenais griešanas instruments produktus, un, visbeidzot, tās produktiem, kas iekļauti pasaules griešanas instrumenti piegādes ķēdē.

Edgev vēlētos, lai gūtu panākumus ar jums kopā un meklēt kopīgu attīstību.

Filozofija

Edgev Hardmetal Instrumentus, nodarbojas popularizējot mūsu samazinājumu pasaulē.Mēs ceram uz iespēju piekļūt pasaules sistēmu darbgaldu piegādi.

Mēs vienmēr jāievēro, lai nodrošinātu nepārtrauktu pieaugumu plānu par mūsu pastāvīgajiem klientiem, un pastāvīgi uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus, lai apmierinātu klientu pieprasījumu, lai pielāgotu sevi mainīgā tirgus vidē.Mēs esam pārliecināti, lai nodrošinātu jums pirmās klases produktu un pakalpojumu Ķīnā.

Kvalitātes Kontrole

Ir daudz ekspertu, kuri ir daudz pieredzi apstrādes rīki Edgev Hardmetal Rīkus, tikmēr; augsto tehnoloģiju ir arī plaši izmanto mūsu uzņēmumā.Lai pārliecinātos, ka mūsu produktiem, starp pirmā līmeņa kvalitāti, mēs izmantot labu pasaules slaveno iekārtas un mērīšanas iekārtas.Tajā pašā laikā, mūsu produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes vadības sistēma ISO9001:2008. Lai nodrošinātu stabilu kvalitāti, instrumenti, mēs izmantojam, stingras pārvaldības mūsu piegādātāju.

Tehniskie Norādījumi

Edgev Hardmetal Rīki nodrošina jūs ar pamata instruments, ražošanas, tikmēr, mēs arī sniegt nepieciešamo tehnisko atbalstu un konsultācijas, lai produkta lietošana, lai atrisinātu problēmas klientiem.

F. A. Q.-Biežāk Uzdotie Jautājumi

Jautājums: Salīdzinājumā ar citiem konkurentiem, kādas priekšrocības mums ir?

Atbilde: Ar strauju rūpniecības attīstību un mašīnu darbu gabals materiāli, cilvēki, kas ir augstākas prasības griešanas rīki un apstrādes stratēģijas.Edgev Hardmetal Instrumenti, izvirza augstākus standartus, lai pielāgotos izmaiņām.Mūsu uzņēmums ir veltīta sniedz klientiem apmierinošu darbiem.

Tagi: ego virpu, instrumenti, , virpas, instrumenti mašīna, skrūvju virpu, instrumenti, , 1in virpu, instrumenti, , virpas, instrumenti plāksnes, ārējās virpu, instrumenti, , metāla virpu, instrumenti, , virpas, instrumenti mvvnn, rokasgrāmata virpu, instrumenti, , virpas, vītņu rīki.

Zīmola Nosaukums edgev
Materiāls Cietā Sakausējuma
Instrumenti, Materiāli Metāla Keramikas Karbīda Ieliktņiem
Mikroshēmu Breaker F
Modeļa Numurs TNGG160402
Cietība 92.5
izcelsmes vieta Ķīna
Piemērošanas Diapazons Apdares
Iepakojuma Materiāls Plastmasas Box
MOQ/Min Rīkojums 10 gabali/kaste
Piegādes Laiks 20 dienas
Pārklājums Citi
Iepakojuma Svars 70g
Pieejamo Detaļu Gultņu Tērauda/Oglekļa tērauds/Neleģēta tērauda
ANSI Specifikācija TNGG3305/TNGG331/TNGG332 R/L
Neto Svars 50g
Izmantošana Ārējais Pagrieziena Rīks
ISO Specifikācija TNGG160402/04/08 R/L
Pakete Daudzums 10 Gabali, iepakoti 1 Kārba
Pakāpe MX2020

Uzrakstīt recenziju

EDGEV Metālkeramikas Karbīda Ieliktņiem TNGG160402/04R/L F MX2020 CNC Virpas, Virpošanas Instrumenti Aizstāt TNGG160402/04-S TN60

EDGEV Metālkeramikas Karbīda Ieliktņiem TNGG160402/04R/L F MX2020 CNC Virpas, Virpošanas Instrumenti Aizstāt TNGG160402/04-S TN60

Saistītie Produkti
Produktam ir pievienota saraksts salīdzināt