Kā atrast atbilstošas riepas?

Dažreiz cilvēki īsti nesaprot, kuras auto riepas vajadzētu izvēlēties, tāpēc vērts sākumā izmantot konsultantu palīdzību un riepu ABC. Jaunas riepas ļauj izbaudīt lielāku komforta līmeni, turklāt pašam ir daudz ērtāk vadīt auto.

Ja nepieciešama auto riepu maiņa, speciālisti servisā to izdarīs apmēram 30 minūšu laikā, tāpēc pavisam drīz varēsiet turpināt ceļu. Servisa pakalpojumu sarakstā norādīta arī disku profesionāla valcēšana, kas nepieciešama gadījumos, kad disks mazliet ieliekts un rada problēmas arī riepām. Riepu centrs vienmēr rūpējas par katru sīkāko detaļu, tādēļ disku remonts ietver arī to krāsošanu, nelīdzenu virsmu slīpēšanu un daudz ko citu, tādēļ tie vienmēr izskatīsies kā jauni. Daudzpusīgais riepu serviss dod iespēju izvēlēties konkrēti Jums pielāgotas un izdevīgas riepas, tādēļ to klāsts ir ļoti plašs. Uzzini vairāk te!

Kādas ziemas riepas izvēlēties?

Vissezonas riepas ir pats vienkāršākais risinājums, jo tās noderēs visa gada garumā, tādēļ nebūs jāraizējas par straujām laikapstākļu maiņām. Neraugoties uz to visu, M+S riepas būtu ieteicams izmantot tad, ja konkrētā automašīna ziemā tiek lietota patiešām reti. Tādēļ vairāk tiek piedāvātas ziemas riepas, ar kurām būs drošāk pārvietoties pat uz īpaši apledojuša ceļa. Zinot to, cik iecienītas un novērtētas ir daudzās Dayton un Sailun riepas, tiek regulāri piedāvāta arī visu ziemas riepu vērienīga izpārdošana. Lai spētu apmierināt katru klientu, plašajā klāstā ietilpst visdažādāko izmēru un veidu kvalitatīvās Hankook un Falken riepas. Izvēloties atbilstošākās riepas, vispirms pievērsiet uzmanību to kopējai veiktspējai, minētajai noturībai pret sānslīdēm u.c. svarīgiem nosacījumiem.

Izvēlieties riepas vasaras sezonai

Jaunas un kvalitatīvas vasaras riepas garantē teicamu saķeri ar ceļa segumu arī īpaši karstā vai lietainā laikā. Lai atrastu atbilstošākās riepas, Jums jāizvērtē, vai biežāk pārvietojaties pa dažādām ātrgaitas šosejām, lauku grants ceļiem utt. Kā viena no populārākajām izvēles iespējām ir Kumho riepas, tādēļ pavisam viegli atradīsiet savai automašīnai pielāgotu komplektu. Bet cita lieliska alternatīva ir dažāda veida Antares riepas, kas palīdzēs samazināt arī trokšņu līmeni un vienmēr sniegs maksimālu drošības sajūtu arī tālākos braucienos. Ja gribat daudz ilgāk lietot konkrēto riepu komplektu, ieteicams pēc 8000 km nobraukuma automašīnas priekšējās riepas samainīt ar aizmugurējām.