Kredītlīnija  – elastīgākais aizdevums

 

  • Vienmēr izdevīgi nosacījumi

 

Kredītlīnija ir vienīgais aizdevuma veids, kur lielāko daļu nosaka pats klients, tādēļ vari justies pavisam brīvi. Pirmkārt, vari izvēlēties jebkuru limitu, kas šķiet piemērots, bet, ja ar to nebūs pietiekami, jebkurā brīdī varēsi to palielināt vai izmantot esošo limitu atkārtoti.Izdevīgākais bez šaubām ir tas, ka klientiem nekas nav jāmaksā, ja nauda netiek izmantota, tādēļ vari savlaicīgi nodrošināties, bet jebkurā brīdī vari arī atteikties no kredītsaistībām.

 

  • Pielāgo kredītlīniju sev

 

Kredītlīnija ir ļoti elastīga un to ērti pielāgot katra vajadzībām, jo maksimālais limits ir 2000 Eur un atmaksas termiņš ir līdz 50 mēnešiem. Vēl viena iespēja, kā vari kontrolēt kredītlīniju, ir tās izmantošanas veids, proti, Tu vari iztērēt visu limitu uzreiz vai arī pa daļām – kā vien liekas ērtāk. Tava izvēle ietekmēs arī atmaksas summas apmēru, jo procenti tiek aprēķināti tikai par iztērēto daļu! Kredītlīnijas pielāgošana izpaužas arī tajā, ka vari pieprasīt vajadzīgo summu jebkurā brīdī, pietiek tikai ar to, ka nosūtīsi īsziņu ar vajadzīgo informāciju.

 

  • Aizdevuma nosacījumi

 

Pirmais un galvenais, kam jāpievērš uzmanība, ir klientu vecums, tādēļ Tev jābūt

21-70 gadu vecam, lai pieteiktos šādam aizdevumam. Otrs svarīgākais aspekts ir ienākumi un to regularitāte, jo tikai tas var pārliecināt aizdevēju, ka maksājumus veiksi savlaicīgi, tādēļ padomā par to pirms pieteikšanās. Protams, ka vajadzīgs arī bankas konts, deklarēta dzīvesvieta utt., tomēr pašas primārās lietas saistītas ar pašu klientu.

 

  • Ērtākais noformēšanas veids

 

Kredītlīnija mēdz sagādāt daudzus jautājumus, tāpēc svarīgi pašam iepazīties ar piedāvājumiem un noteikumiem, ko vari izdarīt tiešsaistē.Internetā līguma noformēšana ir pavisam elementāra, turklāt tas notiek daudz ātrāk, kā tas būtu iespējams bankā, līdz ar to visos gadījumos būsi ieguvējs. Lai savlaicīgi noskaidrotu, vai kredītlīnija ir Tev piemērota un vai tiešām vari to atļauties, vari izmantot kredīta kalkulatoru. Tāpat internetā iespējams iegūt vērtīgu informāciju par to, kā palielināt limitu, noskaidrot atlikumu utt., tādēļ visu uzzināsi atrodoties mājās.