Iepazīšanās internetā – no kā vīriešiem izvairīties, lai nesaņemtu atraidījumu?

Jaunu cilvēku sastapšana un attiecību veidošana mūsdienās ir pilnībā mainījusies, pateicoties internet attīstībai. Cilvēki vairs nesūta viens otram vēstules ar pasta baložiem un negaida atbildes vairākas nedēļas un pat mēnešus. Tagad ziņa no vienas personas pie otras aizceļo pāris sekunžu laikā, neatkarīgi no tā, kurā pasaules malā mēs atrodamies. Iepazīšanās ir kļuvusi pilnīgi citādāka.

Ņemot vērā jaunās vides īpatnības, mainījušies arī noteikumi, kas jāievēro, sazinoties ar citiem cilvēkiem. Šajā rakstā apkopojām padomus, kas jāņem vērā vīriešiem, lai iepazīšanās internetā beigtos veiksmīgi.

  • Izrādi iniciatīvu. Par spīti runām par dzimuma vienlīdzību, mūsdienās joprojām lielākā daļa sieviešu vēlas, lai vīrietis būtu tas, kurš spertu pirmo soli – pirmais uzrakstītu, uzaicinātu uz randiņu, piezvanītu. Ja dāma ir tā, kas vairāk runā, tad kungam vajadzētu būt tam, kurš sniedz iemeslu sarunai. Protams, ne vienmēr, taču iniciatīvai ir svarīga loma iepazīšanās procesā.
  • Izvēlies atbilstošu platformu, kurā meklēt otro pusīti. Nepareizas vietnes izvēle var veltīgi patērēt Tavu laiku un pūles. Ņem vērā to, ar kādu mērķi citi lietotāji ir reģistrējušies. Iepazīšanās internetā var būt dažāda – nopietnu attiecību meklēšana, draudzības nodibināšana, vienkārša sarakste. Tam visam jaunus cilvēkus Tu vari sastapt inovatīvajā sludinājumu portālā Dalder.lv. Ideāla vietne ikvienam, kuru interesē iepazīšanās ērtos un drošos apstākļos.
  • Pievērs uzmanību, kādu iespaidu Tu radi par sevi. Pirmkārt, rūpīgi izvēlies fotogrāfiju. Nav ieteicams ievietot bildi, kurā Tu smēķē, lieto alkoholu, vai dari ko citu, kas var aizbiedēt cilvēkus. Tāpat pārdomā, ko piemini savā aprakstā – neesi negatīvs, nežēlojies un neradi par sevi mazvērtības kompleksu māktas personas iespaidu.
  • Izvairies no gariem tekstiem. Interneta un tehnoloģiju izmantošana, kā arī steidzīgais ikdienas ritms mūsdienu cilvēkiem ir iemācījis, ka nav laika ilgi kavēties pie vienas lietas, jo jāpaspēj vienlaikus pildīt vairākus uzdevumus. Tieši tādēļ arī nav prātīgi aizrauties ar gariem tekstiem savā profilā vai sarakstā ar citiem lietotājiem. Labāk esi īss un lakonisks, ar nelielu humora devu.

Nemelo. Nav pārsteigums, ka mums visiem gribas būt skaistākiem, gudrākiem, bagātākiem… tādēļ arī nereti gadās, ka cilvēki, stāstot par sevi, vai arī, ievietojot fotogrāfijas, mēdz noslēpt patiesību, to mazākā vai lielākā mērā uzlabojot vai vienkārši noklusējot negatīvo. Atceries – atklātība ir pirmais nosacījums, kas jāievēro, ja iepazīšanās Tev ir svarīga un vēlies dibināt nopietnas attiecības. Un, protams, atceries, ka svarīgi ne tikai būt patiesam, bet arī rakstīt gramatiski pareizi.