Kāpēc izvēlēties kredītlīniju?

 

  • Labākie nosacījumi Tavai kredītlīnijai

 

Tu vari noteikt tādu aizdevuma limitu, kāds nepieciešams, tādēļ būs ērtāk plānot savus izdevumus.Vajadzības gadījumā vari iegūt papildus summu, pietam nebūs jāsagatavo jauns līgums, jo sākumā izveidotie dokumenti derīgi visu sadarbības laiku.Vērienīgākais pluss ir tas, ka kredītlīnija ir ļoti elastīga un vienkārša, tāpēc pat neizmantojot savu limitu, Tu neko nezaudēsi, taču būsi ieguvis vajadzīgo drošību konkrētajā laika periodā.

 

  • Ko garantē kredītlīnija?

 

Maksimālā summa, kas pieejama klientiem, ir 2000 Eur un tā jāatmaksā 50 mēnešu laikā. Ja vari atdot visu ātrāk, noteikti izmanto šo izdevību, jo samazināsies izdevumi par procentiem. Tāpat atceries, ka kredītlīnija pirmajā reizē aizņemoties līdz 500 Eur, būs izdevīgāka, jo pirmās 30 dienas būs 0% likme. Šis aizdevums ir vērtīgākais, jo vari to tērēt uzreiz vai pa nelielām daļām, tāpēc varēsi izlemt, kā Tev šobrīd būtu ērtāk. Neiztērējot visu summu, arī būsi ieguvējs, jo procentu likme attiecas tikai uz iztērēto aizdevuma daļu!

 

  • Kas var saņemt aizdevumu?

 

Klientu minimālais pieļaujamais vecums ir 21 gads, taču tas ir tikai sākums, lai pielāgotos aizdevēja prasībām. Tikpat nozīmīgi ir ienākumi, to apmērs un regularitāte, lai Tu savlaicīgi atmaksātu visu summu un nerastos nepatīkamas situācijas. Jāsaprot arī to, ka kreditors vēlas sadarboties ar uzticamiem un godīgiem klientiem, tāpēc izvēlies tikai tādu summu, kuru bez problēmām varēsi atdot!

 

  • Noformē kredītlīniju online!

 

Internetā varēsi apskatīt, kāds variants Tev būtu izdevīgākais, tāpat varēsi iepazīties ar norādēm, kā rīkoties, lai palielinātu limitu utt.Pirms pieteikuma noformēšanas vari izpētīt procentu likmes, aplūkot atmaksas termiņus utt., tāpēc lēmuma pieņemšana nebūs jāsasteidz.Mūsdienu tehnoloģiju izmantošana ievērojami ietaupa laiku un enerģiju, tāpēc, kad būsi noslēdzis līgumu, varēsi pieprasīt konkrētu summu ar īsziņas palīdzību!Protams, ka internetā viss notiek ātrāk un vienkāršāk, tādēļ kredītlīnija ir lielisks risinājums negaidītu izdevumu segšanai.

Uzzini vairāk- https://www.incredit.lv/lv/jaunumi/read/kreditlinja