Svarīgākie kritēriji veļas mašīnas izvēlē

veļas mašīnas internetāViena no mūsdienās svarīgākajām ierīcēm ir veļas mašīna. Taču, kad aktuāla jaunas veļas mašīnas iegāde, lielajā izvēlē var gadīties apjukt.

Izvēles iespējas ir plašas – pieejamas gan veļas mašīnas internetā, gan specializētajos sadzīves tehnikas veikalos. Kā zināt, kura ir labākā? Turpinājumā daži aspekti, kas palīdzēs piemērotākās veļas mašīnas izvēlē.

Vieta veļas mašīnas novietošanai

Pirmais solis – saprast, kur veļas mašīna tiks novietota. Lielākoties šī ierīce tiek novietota vannas istabā vai virtuvē. Atkarībā no tai atvēlētās vietas un individuālām vajadzībām, jāizvēlas piemērotākais veļas mašīnas izmērs, veids, iekraušanas tips.

Iekraušanas tips

Izvēlei divu veidu veļas mašīnas – ar frontālo un vertikālo ielādi. Tas, kuru no šiem variantiem izvēlēties, lielākoties ir gaumes jautājums, taču jāņem arī vērā vajadzības. Piemēram, veļas mašīnu ar frontālo ielādi var izmantot kā virsmu dažādu lietu novietošanai, turklāt veikalos tās pieejamas dažādās variācijās un izmēros. Veļas mašīnas  ar vertikālo ielādi piemērotas šaurākām telpām. Ņemot vērā, ka šāda tipa veļas mašīnām arī vadības panelis izvietots uz vertikālās virsmas, tam nevar piekļūt mazi bērni.

Veļas mašīnas novietošanai zem izlietnes

Nopērkamas arī veļas mašīnas, kas paredzētas novietošanai zem izlietnes. Jāņem gan vērā, ka tās parasti ir mazākas, tādēļ piemērotas mazākām telpām vai cilvēkiem, kas nemazgā lielus veļas daudzumus.

Šaurās veļas mašīnas

Nelielām mājsaimniecībām piemērotas arī šaurās veļas mašīnas, kuras ērti novietot zem galda virsmas un skapīšiem virtuvē. Protams, jārēķinās, ka arī to ietilpība ir mazāka, tādēļ šāds risinājums piemērots nelielām ģimenēm.

Lielās veļas mašīnas

Ja ir pietiekami daudz vietas un ir tāda vajadzība, var izvēlēties lielās veļas mašīnas, kur ietilpst 7 un pat vairāk kilogramu veļas.

Apgriezienu skaits minūtē

Nozīmīgs aspekts ir arī apgriezienu skaits minūtē – tas nosaka, cik mitru veļu no veļas mašīnas izņemsiet. Parasti apgriezienu skaitu var regulēt, atkarībā no izvēlētās mazgāšanas programmas un vajadzības.

Veļas mašīnas dizains

Protams, nozīmīgs ir arī veļas mašīnas dizains – pateicoties lielajam piedāvājumam, to var piemeklēt atbilstoši savai gaumei un vajadzībām.