Ievērojami plusi jauniem logiem

No jauna iebūvēti logi noteikti garantē siltumenerģijas ietaupīšanu, tādēļ Jūsu izdevumi būs daudz mazāki. Speciālistu veiktā logu montāža dod iespēju labāk parūpēties par nepieciešamo trokšņu izolāciju, iemītnieku drošību un daudzām citām nozīmīgām lietām.

Efektīvākie risinājumi noteikti palīdzēs saglabāt patīkamu temperatūru konkrētajā telpā gan ziemas, gan vasaras sezonā. Visi kvalitatīvie logi tiek veidoti pēc katra individuāla pasūtījuma, tādēļ katrs var norādīt tās nianses, kas nepieciešamas. Pats lielākais ieguvums ir tas, ka ikviens cilvēks var pasūtīt īpaši dzidrus vai netīrumus atvairošus logus, lai vēl vairāk pielāgotos savām vēlmēm. Lai varētu izvairīties no vēja iekļūšanas gar logu malām un nepatīkama pelējuma logu ailēs, tiek izmantotas īpašas lentes montāžai. Piedāvājumā arī kvalitatīvas plastikāta durvis!

Logu veidi – kādus izvēlēties?

Ikvienam jāpasūta konkrēti sev piemērots logu izskats un arī veids, jo tas tomēr ir ieguldījums uz nenoteiktu laika periodu. Būtībā plastikāta logi ir visiecienītākais no veidiem, turklāt tas ir visai ekonomisks. PVC logi ir izveidojami ļoti viegli, Jums tikai atliek izraudzīties jebkuru no piedāvātajām krāsām un precīzi jānosaka visi izmēri. Inovatīvie pakešu logi garantē istabas siltuma noturēšanas iespējas, pietam istabā būs daudz klusāks. Lai spētu piešķirt telpai vairāk gaismas un uzreiz radītu tiešām patīkamu noskaņu, tiek radīti jumta logi dažādām gaumēm. Lai atrašanās mājoklī būtu tiešām droša, ir pieejami arī speciāli bērnu drošības slēdži, tieši tāpat Jūs varat iebūvēt matētus stiklus utt.

Logu krāsas atbilstoši prasībām

Katrs būs sapratis, ka iespējams pieskaņot katru logu detaļu konkrēti savām vajadzībām. Logu pieejamās krāsas un to cenu dažādība noteikti ļauj saprast, kas vairāk spētu iederēties mājas kopējā dizainā. Apsverot savas iespējas un gaumi, iespējams izgatavot vienu loga pusi, piem., baltu, savukārt otru – kā koka imitāciju utt.. Skaidrs, ka palodzes ir nozīmīgas vienmēr, tieši tāpēc jāpievērš uzmanību tam, kādai tieši tai jābūt izvēlētajā telpā. Praktiskums vai estētika – Jums jāizvēlas sev piemērotākais, lai varētu iegādāties piemērotas masīvkoka vai PVC u.c. iecienītu materiālu palodzes.