Kā izvēlēties labākās riepas?

Ja nespējat patstāvīgi izvēlēties auto riepas, noteikti izmantojiet speciālistu atbalstu. Jaunas riepas noteikti ļaus izbaudīt pavisam klusu, komfortablu un tiešām drošu braukšanu, tāpēc svarīgi tās mainīt savlaicīgi. Katrā ziņā riepu maiņa notiek ļoti veikli, tāpēc nebūs pašam jācenšas to paveikt.

Ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību notiek disku metināšana, tikai svarīgi to darīt pirms radušās citas problēmas. Disku remonts ir noteikti viens no svarīgākajiem pakalpojumu veidiem, ko sniedz riepu centrs, tāpēc tur varēsiet pieteikt arī disku slīpēšanu utt. Jūs varat pavisam brīvi izvēlēties sev nepieciešamās riepas, jo riepu serviss saviem klientiem ļauj izvēlēties dažādus variantus no atzītākajiem ražotājiem.

Kādas ziemas riepas izvēlēties?

Pats elementārākais risinājums ir vissezonas riepas, kuras ir atļauts lietot neatkarīgi no laikapstākļiem. Neskatoties uz šādu bonusu, speciālisti labāk iesaka konkrētās M+S riepas lietot vienīgi tādā gadījumā, ja aukstajā laikā automašīnu izmantojat reti. Konkrēti ziemas riepas garantē labāku saķeri un komfortu, tāpēc braukšana pa sniegotiem un apledojušiem ceļiem būs drošāka. Ziemas riepu izpārdošana sniedz visiem pircējiem vienādas iespējas, jo pat labākās Dayton un visur novērtētās Sailun riepas pieejamas daudz lētāk. Protams, ka iecienītas ir arī dažādās Falken un izturīgās Hankook riepas, kuru rādītāji spēj piesaistīt ikvienu autovadītāju. Jums būtu jāvelta uzmanība arī lietām, kā riepu veiktspēja, degvielas ekonomijas līmenis utt., vienīgi tā Jūs atradīsiet piemērotu variantu.

Vasaras riepu nebeidzamais piedāvājums

Pareizi izvēlētas vasaras auto riepas garantē efektīvu bremzēšanu arī uz īpaši mitriem ceļiem, kad var notikt akvaplanēšana. Lai pēc iespējas labāk varētu pielāgoties Jūsu ikdienas gaitām un vajadzībām, riepas tiek pielāgotas konkrētam ceļu tipam, piem., lauku ceļiem. Visu laiku varēsiet justies droši, ja iegādāsieties kādas Kumho riepas, jo tās pilnībā attaisno visas braucēju cerības. Budžeta klasē ir redzamas Antares riepas, kas ideāli piemērotas braukšanai ar komfortu, pietam tās slāpē troksni. Neskatoties uz izvēlētā komplekta veidu, svarīgi vienmēr pārbaudīt spiedienu riepās, jo tas ietekmē ne tikai braukšanu, bet arī konkrēto riepu nodilumu.