Ierāmē dažādas svarīgas lietas

Rūpīgi ierāmēt var patiešām ļoti daudzas lietas, ieskaitot dažādus kreklus un paša veidotus rokdarbus, līdz ar to klientiem ir plašas izvēles iespējas. Gleznas, kanvas un iemīļotākie foto arī tiek ierāmēti, pietam katram no šiem darbiem var atrast ko īpašu.

Ierāmēšana nodrošina ilgāku kvalitātes saglabāšanu, pietam arī krāsu nianses paliks skaidri redzamas. Foto glezna var būt arī pavisam neitrāla, tomēr kopā ar īsto rāmi tā nekavējoties kļūs daudz īpašāka. Dažādu gleznu ierāmēšana visnotaļ prasa lielu speciālista uzmanību, jo būtisks ir katrs sīkums, sākot jau ar rāmja stilu, izmēru utt. Ļaujot šo uzdevumu paveikt īstiem speciālistiem, Tu redzēsi, ka pat elementārs un neizteiksmīgs darbs var iegūt daudz lielāku vērtību.

Kāpēc izmantot paspartū?

Konkrētie ierāmēšanas darbi vienmēr sevī ietver dažādas lietas, jo Tu vari izraudzīties arī speciālo stiklu vai kādu citu elementu, ja vien tas vajadzīgs. Bieži minētais paspartū ir īpašs kartons, kas pieejams dažādās krāsās ar zīda, samta vai kādu citu virsmu. Gandrīz 200 atšķirīgi paspartū modeļi ikvienam garantē nebeidzamas izvēles iespējas, tādēļ katrs ierāmētais darbs izskatīsies ļoti īpašs. Pats galvenais iemesls, kāpēc tas tiek izmantots, ir vēlamās atmosfēras iegūšana, tāpēc citreiz jāizmanto pat vairāk kā viens kartona veids. Rāmji tiek piedāvāti atšķirīgās formās un izmēros, tādēļ var pavisam viegli izveidot arī telpisku efektu, ja vien tas nepieciešams.

Katram foto oriģināls rāmis

Kopumā klāstā ir aptuveni 1200 atšķirīgi foto rāmji, tāpēc vienmēr var atrast kādu īpašu dizainu. Lai izvēlētie foto rāmīši tiešām būtu ļoti unikāli un Tavs darbs acīmredzami atšķirtos no visiem pārējiem, ir iespējams veidot neierastas formas. Pats galvenais, lai izvēlētie bilžu rāmji tiešām der un ideāli pilda savu pamatfunkciju, tāpēc svarīgi norādīt precīzus izmērus. Ļoti kvalitatīvi gleznu rāmji palīdzēs ne vien izcelt konkrēto darbu, bet arī ļoti stingri to noturēt vēlamajā vietā. Gleznu rāmji tiek veidoti konkrēta lieluma mākslas darbam, tāpēc cenas mēdz atšķirties.