Auto līzinga piedāvājumi

Auto līzings ir viens no kredītu veidiem, tomēr tam ir noteikts specifisks naudas izmantošanas veids – auto iegāde.

Galvenā atšķirība, ar ko auto līzings ir tik īpašs, ir tā, ka galvenokārt pieejami divi varianti, lai klientiem būtu pieejams izdevīgāks darījums. Vienā gadījumā var pieprasīt līdz 8000 eiro, bet otrā – pat 25 000 eiro. Saprotams, ka lielās summas parasti vairāk ieinteresē, taču jāatceras, ka būs vairāk īpašu nosacījumu. Auto līzings no 8 000 līdz 25 000 eiro paredz obligātu KASKO polises iegādi, turklāt par to jāparūpējas pašam pircējam. Tieši tāpat jāsaprot, ka auto līzings dārgākiem auto būs ar komercķīlu, tomēr tam nevajadzētu radīt liekas problēmas Jūsu finansiālajam stāvoklim. Neraugoties uz to, kādu no tikko minētajiem variantiem Jūs izvēlēsieties, konkrētais auto uzreiz tiks reģistrēts uz Jūsu vārda.Svarīgi pieminēt arī to, ka maksimālais termiņš naudas atmaksai ir 7 gadi, tādēļ iespējams plānot regulāros maksājumus bez uztraukuma. Tāpat arī jāatceras, ka procentu likme būs draudzīga ikvienam interesentam.

Auto līzings noteikti sniedz labas iespējas un ļauj klientiem rīkoties pēc savām vēlmēm, taču līguma noslēgšana notiek tikai kreditēšanas centros vai auto tirdzniecības vietās, ar kurām aizdevējam noslēgta sadarbība, taču tas ir vienīgais ierobežojums.Pieteikuma anketu protams var aizpildīt un nosūtīt internetā, tādēļ varēsiet to izdarīt uzreiz pēc nosacījumu iepazīšanas un kredīta variantu izpētīšanas. Auto līzings nebūt nav sarežģīts, tomēr jāvelta uzmanība katrai niansei, lai sadarbības laikā Jums viss būtu saprotams. Atmaksas periodā jābūt ļoti prātīgam un jāplāno visi tēriņi, lai netiktu kavēts neviens no regulārajiem maksājumiem. Protams, ka varat ietaupīt naudu, atmaksājot visu ātrāk, taču galvenais ir domāt par savām iespējām, nevis visu sasteigt. Situācijās, kad kaut kas nav saprotams, uzreiz jācenšas to atrisināt ar konsultantu palīdzību, tādēļ droši izmantojiet visas iespējas.

Auto līzings tiek piešķirts cilvēkiem, kas sasnieguši vismaz 21 gada vecumu, taču jāapskata arī citi nosacījumi klientiem, lai sadarbība būtu veiksmīga.