Dažādi batuti, kas iepriecinās ne vien mazos, bet arī tos, kas jau aizmirsuši par atrakciju prieku

  • 01, 07, 2018
  •  
  •  Uncategorized
  • Comments Off on Dažādi batuti, kas iepriecinās ne vien mazos, bet arī tos, kas jau aizmirsuši par atrakciju prieku

dažādi batuti

Kurš gan neatceras bērnību, kad devāmies uz atrakciju parku pilsētas svētkos, kur slējās krāšņi karuseļi un izteiksmīgas piepūšamajās sapņu pilis, kā arī viena no aktuālākajām atrakcijām – batuti, kas ļauj ne vien pārbaudīt savu atsperību, bet arī pārvarēt zemes pievilkšanās spēku. Cik gan smieklīga ir sajūta no tā nokāpjot. Šķiet, ka pēkšņi gravitācija kļuvusi  spēcīgāka, it kā tā vilktu pie zemes ar magnētu.

Tagad batuts vairs nav ekskluzīva atrakcija izklaides parkā, tas ir pieejams visiem. Cena vairs nav tāda, ka mute atveras pārsteigumā. Tas būs iespējams pat lētāka alternatīva bērna lūgtajam staigājošajam robotsunītim vai arī planšetdatoram, kas bojās bērna acis un visticamāk laupīs daudzās stundas, ko viņš varētu pavadīt ārā ar draugiem. Pieejami dažādi batuti. Iespējams atrast sev piemērotāko ne vien formas, bet arī izmēra un komplektācijas ziņā. Populārākie ir apaļie modeļi izmērā līdz 3m. Šobrīd tos var atrast gandrīz jebkurā saimniecības preču lielveikalā, tomēr, ja gribās vēl vairāk ietaupīt, jāmeklē kārotais internetā.

Labākā lapa, kur atrast salīdzinājumu ne vien jaunu preču, bet arī lietotu starpā ir Dalder.lv. Šeit atrodams arī labākais piedāvājums. Atrodami ne vien populārākie izmēri, bet arī īpaši lieli un pat tādi, kas piemēroti lietošanai iekštelpās. Tie ir nelieli, līdz 1m rādiusā un stipri zemāki par ārā lietojamajiem. Batuts būs labāka izklaide ne vien mazajiem, bet arī pašiem. Tā ir lieliska iespēja pavadīt vairāk laika svaigā gaisā ģimenes lokā un saņemt tik nepieciešamo smieklu devu skatoties kā pārējie ģimenes locekļi lidinās un mēģina nesmieties paši. Ja šaubāties par dāvanu savai ģimenei vai kādam, kam ir piemājas pagalms, noteikti labākā izvēle būs kāds no batutiem. Ja tomēr tam vietas nav ne pagalmā, ne iekštelpās, ir iespēja doties uz “Jump space”, kur var izbaudīt prieku par lēkāšanu ģimenes lokā, ne tikai uz viena, bet daudziem batutiem. Nav labāka laika par to, kas pavadīts kopā ar ģimeni un draugiem lieliskā atmosfērā un sportiskās aktivitātēs.

Lai izvēlētos sev piemērotāko batutu un komplektāciju noteikti ir vērts apdomāt gan cik lielu platību varam atļauties aizpildīt ar šo ierīci, gan to, cik cilvēki plāno vienlaikus atrasties uz tās. Ja vēlamies pārsteigt bērnu vai pārgalvīgu jaunieti, noteikti jāapdomā arī aizsargtīkla iegādi, kas ļaus neizkrist un netraumēties uz metāla detaļām. Tas noteikti būs jautrs laika pavadīšanas veids un iespēja radīt smaidu visai ģimenei.