CoolSculpting Rīgā un Latvijā – inovācijas tauku iznīcināšanā

Ārējais izskats un ķermeņa svars nosaka to, kā cilvēks jūtas ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. 2016. gadā Eiropā veiktais pētījums apstiprina, ka 84% aptaujāto uztrauc aptaukošanās un tauku izvietošanās pazodē, sānos, uz vēdera un arī citās vietās. Diemžēl, aptaukošanās nav tikai vecāka gadagājuma cilvēku problēma, bet vienlīdz aktuāla ir jau sākot no 18 gadu vecuma.

Liekais svars liek justies disharmonijā ar savu ķermeni

Pētījumā konstatēts, ka 67% aptaujāto izvēlētos neķirurģisku tauku likvidācijas metodi, 25% izvēlētos abas metodes, savukārt 8% izvēlētos tauku likvidēšanas ķirurģisku operāciju. Svarīgākie nosacījumi, kas rada drošības sajūtu, ir izvēlētās metodes efektivitāte, cena, atkopšanās laiks pēc procedūras un iespējamās sāpes. Ir jauna un moderna metode, kas apvieno efektivitāti, cenu, atjaunošanos un nesāpīgumu – CoolSculpting tehnoloģija.

Ķermeņa modelēšana ar Coolsculpting ir inovatīva

CoolSculpting Rīgā atrodas Prof. Jāņa Ķīša Estētiskās Dermatoloģijas klīnikā Firsa Sadovņikova ielā 20, 4. stāva 413. Kkabinetā. Patiesībā CoolSculpting Latvijā nav pieejama nevienā citā klīnikā. Lai arī laika gaitā izgudroti dažāda veida aparāti, kas palīdz cīņā ar lieko svaru, neviens nepiedāvā tik acīmredzamus rezultātus. 9 no 10 klientiem ir apmierināti ar rezultātu un beidzot priecājas par savu ķermeni. CoolSculpting  popularitāti apliecina tas, ka iekārta pieejama jau 75 valstīs visā pasaulē un katrā trešajā klīnikā ir ierīkotas jau divas vai vairāk iekārtas ar kurām veiktas jau vairāk kā 4 miljoni procedūru.

CoolSculpting Rīgā veiksmes pamatā ir krioterapija jeb audu iznīcināšana ar šūnu dabiskās nāves palīdzību. Tas nozīmē, ka precīzi noregulēta temperatūra spēj kristalizēt tauku šūnas organismā, aukstums tās iznīcina, pēc tam sadalot. Jo ilgāk zemā temperatūra iedarbojas, jo vairāk izveidojas kristāli, kas pat pēc procedūras novērojami taukaudos. Muskulatūra, ādas slāņi, šūnu membrānas, nervi, asinsvadi paliek neskarti un neveidojas rētas- CoolSculpting  iedarbojas tikai uz tauku šūnām bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Ķermeņa modelēšanas priekšrocības

CoolSculpting jau no 2005. gada ir licencēta tehnoloģija un 2010. gadā ir saņemta Amerikas Pārtikas un zāļu pārvaldes (FDA) aprobācija iekārtas izmantošanai. Pateicoties dažādas formas uzgaļiem, CoolSculpting Latvijā ir piemērota gan maza apjoma problēmzonām, piemēram, pazodei vai augšdelmiem, gan vēderam un sāniem. Procedūrai, salīdzinot ar citām tauku likvidēšanas metodēm, ir vairākas priekšrocības:

  • Vienas procedūras laiks ir tikai 35 minūtes;
  • Pēc procedūras nav nepieciešams atkopšanās laiks vai klīniska uzraudzība;
  • Nav nepieciešama anestēzija, līdz ar to uzreiz var atgriezties ikdienas solī;
  • Pēc taukšūnu sasaldēšanas organisms dabiskā veidā un pakāpeniski atbrīvojas no tauku šūnām, neradot šoka stāvokli, kas nereti novērojams pēc citām ķirurģiskām metodēm;
  • Rezultāti ir pamanāmi jau pēc dažām nedēļām, taču galējie rezultāti ir redzami 2–3 mēnešus pēc procedūras (vai procedūru) veikšanas;
  • Metode izmantojama arī pacientiem, kuriem ir paaugstināts svars, bet locītavu problēmu dēļ nevar aktīvi kustēties un samazināt svaru;
  • CoolSculptingLatvijā lieto, lai nogludinātu, piemēram, tauku atsūkšanas procedūras izraisītus negludumus vai asimetriju;
  • Procedūra labi strādā pazodes, roku un augšdelmu rajonā;
  • Vienā sesijā problēmzonas tauku daudzumu ir iespējams samazināt līdz pat 25%. Procedūras lieliskos rezultātus apliecina tas, ka 86% CoolSculpting pacientu izmaiņas ir vizuāli pamanāmas un 82% no tiem, kas pamēģinājuši ķermeņa modelēšanu vēlas ieteikt šo procedūru saviem tuvākajiem.

Kā pieteikties CoolSculpting Rīgā un Latvijā?

Lai saņemtu sīkāku informāciju par procedūru un konsultācijām, jāraksta info@dermatologs.com vai jāzvana +371 28699111! Iemīli atkal savu ķermeni!