Kura ir labākā spēļu konsole bērniem?

 

spēļu konsoles iegāde internetāVai zini, kāda ir veiksmīgas un laimīgas dzīves atslēga? Iespējams, tādas var būt vairākas, taču viena no tām noteikti ir spēja saglabāt līdzsvaru.

Ir saprotams, ka darba pienākumi aizņem daudz laika un nereti gadās tā, ka brīvo brīžu paliek ļoti maz, taču, ja tev ir ģimene, ir jācenšas atrast kaut neliels mirklis, lai pabūtu kopā ar savējiem. Tie var būt kopīgi pārgājieni, ceļošana vai arī, piemēram, spēļu vakaru sarīkošana mājās.

Daudzās ģimenēs mūsdienās ir iegādātas spēļu konsoles, kuras lielākoties izmanto bērni. Taču tikpat labi ir iespējams izvēlēties arī tādas spēles, kur var iesaistīties visi ģimenes locekļi. Iespējas ir dažādas – kāds varbūt dod priekšroku pārnēsājamībai, virtuālajai realitātei utt. Modeļu ir daudz, atliek tikai izvēlēties to, kas atbilst tavām vēlmēm un vajadzībām.

Ja tavi bērni ir atbilstošā vecumā, spēļu konsole var būt lieliska dāvana un izklaides veids. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai šajā jomā, spēles kļūst arvien reālākas, interaktīvākas un mainīgākas.

Taču viens jautājums joprojām paliek aktuāls: kura spēļu konsole ir labākā tavas ģimenes vajadzībām?

Labākā izvēle bērniem un ģimenēm – “Microsoft Xbox 360”

Lai arī “360” nav pati jaunākā platforma, tajā ir pieejams liels skaits spēļu (tiesa gan, tās nav svaigākās un labākās). Taču šis noteikti ir lielisks un izdevīgs pirkums, ja vēlies iegādāties bērniem pirmo konsoli. Uz tās viņi varēs trenēties, un vēlāk, ja gribēsi, varēsi pāriet uz jaunāku modeli.

Kur to pirkt? Vienkāršākais un ērtākais variants noteikti ir spēļu konsoles iegāde internetā. Tur bez problēmām vari aplūkot un salīdzināt cenas, izvēloties izdevīgāko piedāvājumu.

Ja ģimenē ir dažādu vecumu bērni, “360” varētu būs labāka izvēle nekā “Xbox One” vai “PlayStation 4”, jo tā nodrošina noderīgas opcijas pašiem mazākajiem, kā arī sniedz pietiekamu izklaidi vecākajiem bērniem.

Tiem, kuriem interesē agresīvākas spēles, varēs izvēlēties “Resident Evil” vai kādu citu savukārt ģimenes izklaidei noderēs “Lego Dimensions” un “FIFA 17”.

Labākā izvēle tīņiem un nopietniem “geimeriem” – “Microsoft Xbox One”, “Xbox One S”, “Sony PlayStation 4”, “Sony PlayStation Pro”

Ja tavi bērni ir lieli spēļu cienītāji, tad šīs konsoles ir laba izvēle. Tomēr ņem vērā, ka, lai arī katrai no šīm platformām ir paredzētas dažādas spēles, liela daļa no “Xbox One” un “PlayStation 4” ir agresīvas un piemērotas pieaugušajiem.

“Sony” ir radījis papildinājumu nopietniem spēlētājiem un ģimenēm, laižot klajā “PlayStation VR” austiņas, kas paredzētas PS4 un PS4 Pro. Tās nodrošina neatkārtojamu virtuālās realitātes pieredzi. Savukārt “Xbox One” ir laba izvēle ģimenēm, kurām mājās jau ir Xbox spēles.