Apdrošināšana pielāgota visiem auto

octa poliseVisiem klientiem ir visdažādākās vēlmes, tāpēc apdrošinātājiem vajadzētu prast zināmā mērā apmierināt ikvienu no tām. Mūsdienās ir daudz interesentu, kas labprāt to visu paveiktu tieši internetā, jo tas noteikti aizņem mazāk laika un manāmi atvieglo jebkura cilvēka ikdienu, tāpēc apdrošinātāju kompānijas ir izveidojušas šādu noderīgu opciju. Ar OCTA vien nebūs pietiekami, lai visā pilnībā vienmēr saņemtu nepieciešamo palīdzību, taču gala izvēle jāpieņem tieši Tev. Internetā izveidotas dažādas īpašas iespējas, lai konkrētā piedāvājuma meklēšana varētu notikt pēc iespējas ātrāk.

Vienmēr nepieciešams izraudzīties OCTA

Bez OCTAS polises nekādā gadījumā nedrīkst pārvietoties ar savu spēkratu, jo tā tikai iespējams saņemt sodu. Arī citās ES dalībvalstīs OCTA polise ir obligāta prasība, tāpēc to būtu vērts noskaidrot vēl pirms dodaties ceļā. Tagad OCTA attiecīgajā mājaslapā ir pati ērtākā izdevība, kā iespējams nokārtot visas vajadzīgās formalitātes, lai kur Tu būtu. Tu varēsi pieprasīt konkrēto OCTA polisi uz sevis paša izvēlētu laika periodu. OCTAS cenā apkopoti daudzi elementi, kas attiecas uz konkrētās mašīnas reālo īpašnieku un arī pašu vērienīgo spēkratu. Vēl arī liela un svarīga nozīme ir tieši tam, kāds ir konkrētā auto īstais vecums, kā arī, kurā pilsētā šis auto tiek sākotnēji reģistrēts.

KASKO apdrošināšanas sniegtās iespējas

KASKO visiem klientiem piedāvā lielāku drošību, jo katra KASKO radītā polise ir paredzēta ekstrēmām dzīves situācijām, zādzību gadījumiem utt. Iegādājoties KASKO internetā, Tu varēsi ātri norādīt sava auto būtiskākos datus un noskaidrot paredzētās izmaksas, kādas vēlāk tiks aprēķinātas, lai aktivizētu KASKO. Noformējot arī KASKO, Tu ātri vien sapratīsi, ka tas būs Tavs palīgs uz ceļa jebkurā situācijā, piemēram, kad vajadzīga rezerves riepas nodrošināšana vai palīdzība brīdī, kad uz ceļa notikusi negaidīta avārija vai kāda pilnīgi cita ķibele, kuras iespaidā nespēj turpināt plānoto braucienu. KASKO parūpēsies par katru klientu arī brīžos, kad vienkārši būsi tālu no savām mājām, jo sagādās Tev un pasažieriem viesnīcu un paralēli parūpēsies par attiecīgo spēkratu. Šīs polises iegādes rezultātā tiek noteikts arī pašrisks, kas norāda naudas summu, kāda Tev būs jāapmaksā nelaimes gadījumā.